W końcu odpoczęliśmy po…

W końcu odpoczęliśmy po świętach, wszystko pozałatwiane – można się na spokojnie zawinąć w koc i zacząć cieszyć prezentami (ʘ‿ʘ)
a wraz z @Szumny obrodziło u nas w tym roku, @Szumny się w tym roku nie cackał i mówił wszystkim, że chce klocki – spowodowało to tylko kilka uszczypliwych komentarzy, więc jest progres w narodzie, może niedługo będzie tak jak z grami planszowymi ʕ•ᴥ•ʔ

Aczkolwiek te komentarze rozpoczęły długą dyskusję na temat starzenia się, chęci wpisywania w ramy i ograniczenia. I tu kolejny przykład: moim głównym prezentem były skrzypce, czyli spełnienie marzenia od dziecka. I tu również dostałam zdania ‚PO CO mi skrzypce’ XDD i czy „chociaż umiem grać” XDDDD No ciekawe po co. A najlepsze, że te komentarze nie były od starszej rodziny, co bym jeszcze zrozumiała – a od równolatków, których jeszcze pamiętam jak kilka lat temu ganiali z korków na korki, z zajęć na zajęcia i z wyjazdu na wyjazd.
Smutno mi się zrobiło trochu bo się poczułam wyśmiana i że na pewno mi się nie uda ( ͡° ʖ̯ ͡°)

NO ALE WRACAMY DO LEGO ( ͡° ͜ʖ ͡°) TAK WIĘC #chwalesie #prezent #lego #cobi #swieta maluch, Ron&Dumbledore już ułożeni, Snowspeeder w trakcie, Harry ku chwale Mateczki Rasiji dla skali!

Bedzie jeszcze foto po złożeniu całości. Aaaa i to pierwszy UCS więc radość tym większa (: